„Dobra sobota” OLIMPII LUBSKO

Lena Puzio w 1. Grand Prix Polski Młodzików w Zielonej Górze, po dobrej grze, zajęła miejsce w przedziale 33-40. W rozgrywkach uczestniczyły 64 najlepsze młodziczki w kraju, a w bezpośrednich piątkowych eliminacjach do nich ponad 50 zawodniczek. W inauguracyjnym meczu V Ligii bardzo dobrze zagrał pierwszy zespół OLIMPII pokonując na wyjeździe JOFRAKUDĘ II Świebodzin 8:6. Nasz zespół zagrał w składzie: Monika Lesiak, Dominika Lesiak, Adam Kamiński i Jacek Stawiski.

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją, w budynku i tekst „POLSKI ZWIĄZEK TENISA STOŁOWEGO DAS two SPONSSN 전법 Dziedzietv Naredeweno Sportu. TIBHAR TF TIBHAR T Enea TIBI Enea Enea TIBHAR マ Enea Enea TIBHAR マ TIBHAR マ F か TIBHAR す TIBHAR Enea nea TIBHAR T BHAR T Enea Enea Enea Enea TIBHAR Enea θa សប្រជណកម្រជា TIBH TIBHAR TIBHAR TIBHAR T Enea TIBHAR f nea nea Enea ea বন TIBHAR 7 TEHA ΤΙHΑR TIBHAR T Ene HAR Enea Enea 반에에 TIDHAR 7 WW.PZTS.PL ww. PZTS PL”

I WTK w Górkach Noteckich

W Górkach Noteckich (17.09.2022) w I Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym w kategorii młodziczek Lena Puzio zajęła 4 miejsce. Tydzień wcześniej Lena grając w wyższej kategorii kadetek zajęła dobre miejsce w przedziale 5-6, a w kat. juniorek miejsce w przedziale 9-12.

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją i w budynku

I WTK w Sulechowie

W Sulechowie (18.09.2022) rozegrano I Wojewódzki Turniej kwalifikacyjny w kategorii skrzatów i żaków do I Grand Prix Polski. W kat. skrzatów bardzo dobrze zagrała Wiktoria Słodka zajmując 4 miejsce, Jeremiasz Wiśniewski był 9. W kat. żaczek najlepiej wypadła Oliwia Makarewicz plasując się na 6 miejscu, Oliwia Słodka 7, Anna Yamkovenko 8, Martyna Kuraś 10.Na zdjęciach zawodniczki i zawodnicy z trenerem UKTS Olimpia Lubsko Bogdanem Lech.

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynku

Olimpia na wakacjach

UKTS Olimpia Lubsko w okresie wakacyjnym nie robi przerwy, utrzymujemy dobrą formę. Zawodniczki i zawodnicy uczestniczą w treningach tenisa stołowego, przygotowując się do najbliższego sezonu. Treningi w lipcu prowadzone były głównie w formie zabawowej, natomiast w sierpniu trenujemy wyczynowo, ale nie tylko. W przyszłym tygodniu jedziemy do planetarium w Zielonej Górze.


Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym

W czerwcu UKTS Olimpia Lubsko realizowała zadanie publiczne „Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym” zlecone i sfinansowany przez  Gminę Lubsko. W ramach zadania zostały zorganizowane i przeprowadzone zajęcia o charakterze profilaktycznym wraz z aktywnymi zajęciami sportowymi. W projekcie brały udział dziewczęta i chłopcy oraz chętne osoby dorosłe – członkowie klubu. Na zakończenie zadania uczestnicy wzięli udział w turnieju tenisa stołowego zakończonym rozdaniem nagród i integracyjnym poczęstunkiem kawowym. Pozalekcyjne profilaktyczne zajęcia dla młodzieży z elementami sportu przeprowadzone zostały przez klub tenisa stołowego UKTS Olimpia Lubsko w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii”.

„16.Forster Rosengartenpokal“

Zawodniczki i zawodnicy UKTS Olimpii Lubsko uczestniczyli dzisiaj (18.06.2022 r.)  w turnieju tenisa stołowego w Forst w Niemczech.  W turnieju brali udział  zawodnicy z WSG Königs Wusterhausen, Automation Cottbus, Germania Neuendorf, SV Tauer, TSV Peitz, ESV Lok Guben, SV Guhrow, Frauendorfer SV, Cottbuser TT-Team. Nasze zawodniczki i zawodnicy uplasowali się na następujących pozycjach: w śród najmłodszych wygrała zawodniczka Ania Yamkovenko przed  Oliwią Makarewicz, 5 Oliwia Słodka, 6 Wiktoria Słodka, 7 Martyna Kuraś. Kat. wiekowa 2012 i młodsi chłopcy: miejsce 2 Jan Czerniak, 4 Paweł Góralczyk, 6 Antek Franczak, 7 Michał Góralczyk, 8 Wiśniewicz Jeremiasz,  9 Jan Bandziak.

DZIEŃ DZIECKA

Turniej tenisa stołowego z okazji „Dnia dziecka” odbył 01.06.2022 r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze – Drzonków. Organizatorów turnieju zaskoczyła frekwencja, tylko w kat. żaków i skrzatów rywalizowało blisko 90 zawodniczek i zawodników. W turnieju oprócz czołówki z naszego województwa wzięli również udział zawodnicy i zawodniczki i z woj. dolnośląskiego, wielkopolskiego oraz liczna grupa dzieci z Ukrainy przebywająca na terenie naszego województwa. Każdy uczestnik otrzymał dyplom uczestnika,  słodki upominek, były lody, żelki  a naszym dzieciom Zarząd Klubu Olimpii Lubsko zafundował poczęstunek w pizzerii. Po zaciętych „bojach” nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca:

– skrzatki:  Yamkovlenko Anna 5, Makarewicz Oliwia 6, Łokaj Julia 7, Kuraś Martyna 9, Łaska Oliwia 13;

– skrzaci: Góralczyk Michał 9, Wiśniewicz Jeremiasz 10;

– żaczki:  Puzio Lenna 2,

– żacy: Czerniak Jan 5,   Góralczyk Paweł 6, Franczak Antoni 16 – gratulacje.