Sponsorzy

no images were found

 

no images were found

 

starostwo-powaitowe-w-zarach

Starostwo Powiatowe w Żarach

Bez nazwy-1

 

 

modest

PROFESJONALNY SPRZĘT DO TENISA STOŁOWEGO

umlubsko

lwik

Zaproszenie dla Sponsorów

Szanowni Państwo,

Uczniowski Klub Tenisa Stołowego w Lubsku zwraca się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe naszego Klubu.

W Klubie trenuje około dwudziestu zawodników i adeptów tenisa stołowego – uczniów lubskich szkół. Zajęcia treningowe odbywają się pięć razy w tygodniu, prowadzi je dwóch instruktorów tenisa stołowego. Nasi zawodnicy biorą udział w imprezach systemu sportu dzieci i młodzieży, corocznie zdobywając punkty we współzawodnictwie prowadzonym w ramach tego systemu przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Zawodnicy naszego Klubu w ubiegłym roku odnieśli wiele sukcesów.

Każda działalność wiąże się z potrzebami finansowymi. Jesteśmy świadomi jednak, że bez pomocy ludzi dobrej woli cele Klubu będą trudne do zrealizowania z uwagi na brak odpowiedniego zaplecza finansowego. Dlatego zwracamy się przede wszystkim do firm i przedsiębiorstw jak też do osób prywatnych, z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej działalności w postaci środków pieniężnych lub zakupu niezbędnego sprzętu.

W zamian klub oferuje salę do gry w tenisa stołowego dla zainteresowanych oraz reklamę stałą podczas treningów oraz rozgrywek ligowych dziewcząt i chłopców. Wyniki spotkań oraz nazwy sponsorów będą zamieszczane w prasie lokalnej oraz na stronie internetowej klubu.

Wierzymy, że sponsoring z Państwa strony będzie służyć przede wszystkim promocji wizerunku Państwa Przedsiębiorstwa, a jego efekty będą trwałe i głębokie, natomiast nam pomoże zrealizować zamierzone cele oraz rozwijać pasje sportowe wśród młodzieży.

Będziemy wdzięczni za każdą, najdrobniejszą nawet pomoc finansową.